Климівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад"
Ланнівської сільської ради Полтавського району Полтавської області
Шановні учні!
У зв’язку з епідеміологічіною ситуацією, що склалася в Україні з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 найголовнішим завданням є залишатись вдома. Звичайно, це зробити легше, якщо маєш чим себе зайняти. І вибір тут також широкий. Карантин згодом закінчиться і ми повернемось до навчання. Всі заклади освіти після відновлення навчання проведуть контроль за засвоєнням навчального матеріалу. Сьогодні кожна школа є автономною у прийнятті рішень щодо організації навчання на дистанційних платформах.
Організоване дистанційне навчання у школі – це керівництво самостійною діяльністю, яке позбавлене повноцінного зворотного зв’язку між учнем та вчителем. Кожен класний керівник створив власний канал комунікації, проте загальною системою навчання в нашому навчальному закладі є Google Suite for Education.
Для забезпечення якісногодистанційного навчання:
1. Після огляду різних платформ, які сьогодні пропонує ринок освітніх послуг, враховуючи кількість класів та учнів, нами обрано найоптимальнішу платформу для дистанційного навчання – Google Suite for Education.
2. Влітку 2020р. педагоги пройшли курси підвищення кваліфікації «Організація дистанційної форми навчання з використанням платформи Google Suite for Education за дистанційною формою навчання під керівництвом інституту післядипломної освіти, які були організовані за запитом відділу освіти Карлівської РДА. Звичайно, педагогам доведеться ще вдосконалювати свою майстерність, але початкові навички здобуті.
3. Орієнтовний розклад уроків укладено та висвітлено на сторінках шкільного сайту.
4. Щоб працювати на платформі дистанційного навчання ознайомтеся з інструкцією, яка розміщена на "Головній сторінці" шкільного сайту в рубриці «Увага карантин». Враховуючи різну забезпеченість технічними засобами вдома, для подальшого навчання пропонуємо обрати перехід на дистанційну форму навчання через платформу Google Suite for Education.
Переваги: можливість навчання з використанням будь-яких гаджетів (комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, смартфонів); уроки наближені до реальних; спілкування з вчителем через чат, форум, Viber тощо; перевірка засвоєного матеріалу; оцінка здобутих знань; автоматичне опрацювання та моніторинг домашніх завдань; отримання якісних знань та гарних оцінок за умови добросовісного та доброчесного навчання; раціональне використання часу під час карантину, зниження до мінімуму можливості захворіти та повноцінний відпочинок влітку.
Загрози: нестача технічних засобів, бо кілька дітей в сім’ї (тоді можна розвести їх роботу в часі); відсутність інтернету (тоді слід обговорити можливі варіанти взаємозвязку з вчителем та класним керівником).
З повагою, в очікуванні на розуміння та відновленні очної форми навчання з усіма здоровими учасниками освітнього процесу, директор Алла Володимирівна Личман.