Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
zno 2016 Один, два, три… І десятки повітряних кульок злітають у небо, а разом із ними безтурботне дитинство вихованців садочку, мрії на майбутнє. Щасливі усмішки на устах батьків, радісні обличчя дітей, а моментами щем у серці, хвилинки роздумів і смутку. Як швидко злетів час: ще зовсім недавно плакали тримаючись за маму, а сьогодні такі красиві, змужнілі, справжні принци і принцеси складають подяку всім працівникам садочку, кружляють у вальсі, відлітають із рідного «другого» дому у світ широкий… хай будуть мужніми ваші крилята, наші лебідки і соколята. Ясних вам польотів, світлої долі, будьте щасливі завжди в усьому.
Просмотров: 58 | Добавил: Адміністратор | Дата: 22.06.2018

zno 2016 15 червня відбулося урочисте закриття літнього пришкільного оздоровчого табору "Веселі малята". Вихователі, а вони ж класоводи та класні керівники, пропонували учням різноманітну програму колективного відпочинку: ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше - спілкування. А це все в комплексі - творення міцної шкільної родини.Кожен табірний день мав свою назву і конкретну програму. Час промайнув швиденько. Залунали позивні прощання. Капітанам кращих загонів та переможцям змагань вручили грамоти.
Просмотров: 38 | Добавил: Адміністратор | Дата: 16.06.2018

zno 2016 Ось і позаду місяці навчання в школі, місяці перших радостей і невдач, щасливого сміху і щирих сліз. Але це і місяці перших перемог. Нам радісно повідомити, що всі учні читають, грамотно пишуть, рахують. Тож вітаємо вас зі святом і бажаємо щасливих шкільних днів і надалі. Ми зібралися в цьому залі на найголовніше свято першокласника – свято Букваря. Сьогодні і сумний, і радісний день. Сумний тому, що ми прощаємося з першою книгою – Букварем. Радісний тому, що ми навчилися читати, писати, і попереду в нас нові, ще більш цікаві книжки. Я вітаю вас з цим святом і бажаю вам, щоб книга стала одним із ваших друзів, щоб ви любили її і шанували.
Просмотров: 32 | Добавил: Адміністратор | Дата: 31.05.2018

zno 2016 Щиро вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника – святом прощання зі школою! Для багатьох школярів він сповіщає про чудовий відпочинок на канікулах, сповнений яскравих вражень. Тож бажаю Вам гарно відпочити, набратися духовних і фізичних сил перед початком нового етапу навчання. Для вас, випускники, цей дзвоник справді є останній. Залишаються позаду ваші шкільні роки – найбільш безтурботна та щаслива пора життя, сповнена мрій та сміливих планів. Ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Бажаю щоб цей шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов'ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності. Щастя всім, добра, міцного здоров’я та успіхів!
Просмотров: 42 | Добавил: Адміністратор | Дата: 26.05.2018

zno 2016 У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Історія вишиванки своїми витоками сягає в незапам’ятні часи. Ще за свідченням знаменитого давньогрецького історика, географа і мандрівника Геродота, елементами вишиванки був прикрашений одяг скіфів, які проживали в наших землях в період VIII ст. до н. е. - IV ст. н. е. Знаменитий арабський мандрівник X ст. у своїх розповідях також згадує про русів, які носили вишитий одяг. У ході сучасних досліджень, наприклад, на Черкащині були знайдені срібні бляшки з фігурками чоловіків, датування знахідок VI ст., дослідження яких показали ідентичність елементів одягу і орнаменту вишивки українського народного костюма XVIII-XIX століть. День вишиванки - поки ще не офіційне і відносно нове народне свято, покликане к сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. Воно відзначається в третій четвер травня. В 2018 році День вишиванки припадає на 17 травня.
Просмотров: 40 | Добавил: Адміністратор | Дата: 24.05.2018

zno 2016 28 лютого учні 8 класу провели загальношкільне свято «Українська пісня єднає нас». На зустріч запросили учасників сільського гурту поціновувачів народної пісні Філоненко О.О., Пирлик Т.Д., Мирошніченко Л.В., у виконанні яких прозвучали старовинні українські пісні . А мету свята можна сказати такими словами: Століттями складалися пісні – Пісні народні – жартівливі і серйозні, Вони єднали в мирі й на війні, Звучали на весіллі і в поході. Що ж сталося? Чому в наш час не так? Невже нам жити важче, аніж предкам? Чому ж пісні сьогодні в селах не звучать Про козаків, про чорнобривці, чорну редьку? Згадаємо ж давайте у цю мить, Що українці – це народ співучий Ніщо не може нашу пісню зупинить, Наповним піснею наш край квітучий!
Просмотров: 57 | Добавил: Адміністратор | Дата: 15.05.2018

zno 2016 У березні 2018 року у Климівському НВК відбулося вручення грамот класам-переможцям шкільного етапу конкурсу «Кращий клас 2018 року.» Перше місце виборов учнівський колектив 8 класу, а друге – учні 11 класу.
За час проведення конкурсу "Кращий клас року" в нашій школі відбулись такі тематичні лінійки від кожного класу-учасника:
5 клас - «Ми обираємо здоров'я»
6-7 класи - "Інтернет - хронофаг", «Дружити справа нелегка, але дружити треба вміти», Інтернет - без законів.
8 клас - "Стій на своєму та вір у себе"
9 клас - ЗУСТРІЧ З ПРЕКРАСНИМ
10 клас - «Полтавщина в роки Української революції»
11 клас - «Я МАЮ ПРАВО!»
Конкурс тематичних стінгазет (від кожного класу-учасника) 5-11кл. - Конкурс тематичних стінгазет по вибоаній темі
Просмотров: 83 | Добавил: Адміністратор | Дата: 23.03.2018

zno 2016 У березні 2018 р. у Климівському НВК пройшов місячник боротьби з туберкульозом. Відбулася прес-конференція за участю медичної сестри Ігнатенко Ольги Миколаївни, виставки стінних газет, учні 8-9 класів написали диктанти на дану тематику. Євтушок Світлана Іванівна, учитель основ здоров»я, провела брейн-ринг з учнями 5-8кл. на тему «Туберкульоз – соціальна проблема», у 9-10 класах відбувся диспут «Хвороба не обирає» за участю учителя біології Каленіченко Людмили Вікторівни. Також відбулася демонстрація відео (фільмів, роликів, кліпів) на тему «Профілактика туберкульозу»
Просмотров: 50 | Добавил: Адміністратор | Дата: 22.03.2018

zno 2016 22 березня відзначається міжнародний день водних ресурсів. У цей день в різних країнах проводяться заходи, мета яких привернути увагу до проблем якості питної води, необхідності охорони водних ресурсів та їх використання. Учні 9 класу підготували виступ , ключовими моментами якого були пошуки вирішення проблеми, корисні поради “Як зберегти воду”. Був запропонований перегляд відеоролику “Кожна краплина важлива” та перегляд слайдів із зображеннями пейзажів водних об’єктів України.
Просмотров: 45 | Добавил: Адміністратор | Дата: 22.03.2018

zno 2016 Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. Протягом навчальногог року у нашій школі тривала напружена творча боротьба учнівських колективів. Учні складали твори, створювали малюнки та плакати, готували художні номери, веселі смішинки, дружні девізи, танці… Як справжні штурмани, вони прокладали шлях до перемоги. Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше.
Просмотров: 63 | Добавил: Адміністратор | Дата: 20.03.2018

1 2 3 ... 8 9 »