Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали У Климівському НВК відбулися заходи до Дня памʼяті героїв Крут: -лінійка памʼяті «Перемога українського духу» -година спілкування «Подвиг української молоді у бою під Крутами.» -бібліотечна виставка «Сторінки боротьби за державну незалежність України: герої Крут». -інформаційно-виховні години на теми: ,,101 – річниця з Дня пам’яті героїв Крут’’, „На Аскольдовій могилі поховали їх“, „Тут кувалась наша воля“( до Дня пам’яті героїв Крут) 5-11 кл. -демонстрація відеоматеріалів, присвячених 101-й річниці подій під Крутами»
Просмотров: 15 | Добавил: Адміністратор | Дата: 17.02.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали У Климівському НВК відбувся захід на тему «Час і досі не загоїв рани, цей одвічний біль Афганістану…», присвячений 30-й річниці з виводу наших військ з Афганістану. На зустріч з учнями школи завітали воїни-інтернаціоналісти Коломієць Валерій Дмитрович та Клопота Василь Анатолійович.
Просмотров: 18 | Добавил: Адміністратор | Дата: 17.02.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Головними завданнями музею є: - розширення і поглиблення загальноосвітньої підготовки дітей та учнівської молоді засобами позакласної роботи; - розвиток творчих інтересів дітей; - удосконалення навиків пошукової та дослідницької роботи; - формування в молодого покоління розуміння нерозривного зв’язку минулого, сучасного і майбутнього; - вивчення пам’яток історії, культури та природи рідного краю. Наш музей проводить таку роботу: - створює і поповнює експозиції та виставки; - проводить освітньо-виховну роботу серед учнівської молоді; - організовує облік музейних предметів, забезпечує їх збереження. Згідно плану роботи музею, його діяльність спрямована на: - розвиток та удосконалення матеріальної бази музею; - збагачення знань учнів про національні традиції та звичаї рідного краю; - проведення екскурсійної роботи. З метою ознайомлення дітей з культурою, побутом, традиціями та звичаями всіх етнічних груп у музеї зібрано старовинні речі зібрані вихованцями Климівського НВК. Дані експонати відображають культурні традиції та побут місцевих жителів. Також у шкільному музеї розміщені фотографії давніх літ із сімейних альбомів жителів села. Відвідувачі музею мають змогу побачити вигляд вулиць рідного села на початку ХХ століття. Шкільний музей – це осередок духовного розвитку дітей та збереження народних традицій. Важливим чинником виховної роботи музею із дітьми є тісна співпраця учнівського та педагогічного колективів з місцевою громадою. До роботи з учнями школи залучаються мешканці села, які під час зустрічей з вихованцями навчального закладу, розповідають їм про народні звичаї та обряди. Також у приміщенні музею проводяться виховні заходи з народознавства, уроки з історії та літератури.
Просмотров: 3 | Добавил: Адміністратор | Дата: 13.02.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Що відомо про День Соборності України? Це державне свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році. Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року. Учні Климівського НВК відзначили День Соборності та Свободи України проведенням шкільного флеш мобу. При цьому, вони тримали в руках жовтосині прапори – символ єдності та соборності українського народу. Флешмоб закінчився скандуванням: "Слава Україні! Героям Слава!".
Просмотров: 21 | Добавил: Адміністратор | Дата: 24.01.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали У закладі відбулися заходи, присвячені темі соборності та єдності України: -загальношкільна лінійка «Сто років єдності» -виховні години у 1-11 класах, зустрічі з воїнами АТО, «День Соборності України», «Подія великого історичного значення», «Україна – єдина!», «Акт злуки-закономірність чи примара?» -круглий стіл «Об’єднання в надії на незалежність» 9-10 кл. -інформаційна десятихвилинка для 1-4 кл. «Українці - єдиний народ!» -флеш моб «Ми – майбутнє України», «Україна - це ми!» -демонстрація документальних фільмів «Історія підписання Акту злуки», «Об’єднання УНР і ЗУНР» Учні Климівського НВК прийняли участь в обласній фотовиставці до Дня Соборності України на тему «Україна - це Ми!» і представили на конкурс фотокартки під назвою «У колі друзів» та «Ми – за МИР в усьому світі!»
Просмотров: 12 | Добавил: Адміністратор | Дата: 24.01.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали До уваги абітурієнтів 2019 року З 08 січня по 31 січня 2019 року триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. На веб-сайті Харківського центру оцінювання якості освіти в розділі «Пробне ЗНО» розміщено ПРОГРАМУ РЕЄСТРАЦІЇ.
Просмотров: 18 | Добавил: Адміністратор | Дата: 16.01.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали На виконання листа відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА в Климівському НВК відбулися наступні заходи: - підготовка пошукової роботи «У пам'ять про скорботний 33-й». - записи спогадів. - виставка матеріалів про Голодомор - виховні години по класах «Голодомор на Україні» - перегляд відеофільму «Спогади…….» - семінар «Голгофа голодної смерті» 8-10 кл. - вшанування пам»яті жертв Голодомору. Покладання квітів до Пам»ятного знаку.
Просмотров: 27 | Добавил: Адміністратор | Дата: 11.12.2018

zno 2016 У листопаді 2018 року учні середніх і старших класів Климівського НВК прийняли участь у прекрасному святі - Святі танцю і краси, гармонії й весняного настрою, в районному етапі танцювального фестивалю "ВАЛЬС". Команда учасників танцювального конкурсу, що представляла нашу школу, продемонструвала відмінний результат. Велика подяка тренеру - хореографу Матвієнко Наталії Володимирівні. Слова щирої вдячності висловлюють їй учні, їх батьки, класні керівники учнів-учасників. А наших талановитих дівчат та юнаків, які вибороли перемогу і продемонстрували вміння танцювати один із найпрекрасніших танців вітають учні школи, вчителі, директор школи! Ви неперевершені! Ви чудові, наполегливі, працьовиті! Ви просто чемпіони!!!
Просмотров: 26 | Добавил: Адміністратор | Дата: 10.12.2018

zno 2016 Учні 6 класу запросили всіх присутніх в Країну дружби, Чемності та Доброти. Діти розповіли як толерантно вирішувати ситуації, суперечки, розкрили перевагу добра над злом. Життя чудове, коли у людини є надійний друг - запевнили школярі.
Просмотров: 21 | Добавил: Адміністратор | Дата: 05.12.2018

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Права і обов'язки дитини охороняються Конвенцією ООН про права дитини, чинним Законодавством України. Вільний вираз власних поглядів, переконань і думок; поглядам дітей приділяється належна увага відповідно до їх віку. Свободу отримання інформації. Свободу думки, совісті і релігії. На пошану людської гідності. Здобуття безкоштовної освіти відповідно до державних освітніх стандартів, розвиток своєї особи, своїх талантів, розумових і фізичних здібностей. Навчання в рамках державних стандартів за індивідуальним навчальним планом в порядку, визначеному Статутом школи (навчання вдома за медичними довідками). Оцінку знань і умінь навчання, отримання оцінки по кожному предмету виключно відповідно до своїх знань і умінь. Завчасне повідомлення про терміни і об'єм контрольних робіт відповідно до графіка. Об'єм часу на виконання обов'язкової частини домашнього завдання не повинен перевищувати 50% об'єму виконаної роботи на уроці з відповідного предмета. Участь в культурному житті школи, в заходах. Участь в управлінні освітньою установою в порядку, визначуваному Статутом школи. Пільги і матеріальну допомогу відповідно до діючих норм. Створення різних суспільних об'єднань, якщо вони не суперечать Статуту школи. Використання права екстернату, домашнього навчання, дострокової здачі іспитів. Відкритий вислів своєї думки про якість освітнього процесу на Раді школи, засіданні комісії з прав дитини. Внесення пропозицій про зміни в освітній діяльності школи в затвердженому порядку. Використання для виступів засобів масової інформації школи, видання газет, рукописних журналів. Право знати про одержані оцінки, як за усні, так і за письмові роботи. Право бути вислуханим.
Просмотров: 18 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.12.2018

1 2 3 ... 10 11 »