Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області

zno 2016У Климівському НВК завершився перший тур шкільного конкурсу «Кращий клас 2017 року». За розробленими критеріями серед учнів 5-8 класів перемогу отримав 5 клас, у другій віковій групі - 9-10 класи - переможця не визначили, а на другому місці – учні 10 класу. Старости класів, класні керівники отримали грамоти та подяки за перемогу та участь у конкурсі.

Просмотров: 104 | Добавил: Адміністратор | Дата: 13.03.2017

zno 2016 Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 рік та з метою виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів – лідерів школи, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування класніколективи Климівського НВК проиймали участь в соціальних проектах різноманітного спрямування. Найкращих результатів у своєму проекті досягли учні 5 класу з темою "Безпечне користування Інтернетом"


Під час конкурсу учні приймали участь:
- у підготовці відкритого загальношкільного заходу;
Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним!
Сценарій загальношкільної лінійки
- підготовці тематичної стінгазети;
Конкурс стінгазет "Безпечний інтернет" 5 клас
- проведенні статистичного дослідення школярів;
Анкета для досліджень
- підготовці тематичної пісні.
Не можу уявити життя без інтернету.
Пісня у виконанні учнів 5 та 6 класів Климівського НВК

Просмотров: 60 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016В рамках проекту "Безпечний інтернет" необхідно провести анкетування і зясувати рівень проінформованості батьків про особисті захоплення своїх дітей в соціальних мережах. Сумна кримінальна статистика свідчить, що зростання агресивної поведінки молоді безпосередньо пов'язана із систематичним переглядом сайтів в мережі Інтернет, які демонструють злочинні, агресивні дії (про вбивства, побиття та знущання над людьми в найдрібніших деталях). Самостійний перегляд такого змісту матеріалу міцно осідає в психіці молодої людини і які вона зробить висновки після перегляду - ніхто не знає.

Просмотров: 49 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації. Електронною павутиною користується Сьогодні кожен п'ятий українець. Зважаючи на те, що більшість користувачів інтернет-мережі є молоді люди то можна припустити що відсоток користувачів уже в наступному десятилітті зросте більш ніж у два рази. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх для розвитку у різного виду страхів дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі». Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

Просмотров: 73 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016Публікації про шкідливий вплив на здоров'я дітей комп'ютерної техніки ще можна зустріти в засобах масової інформації, але мало хто порушує питання негативного впливу на не сформовану дитячу психіку відео - та фотоматеріалів сумнівного характеру, якими переповнений Інтернет. Ні для кого не секрет, що там безкоштовно можна знайти інформацію будь-якого змісту, навіть інструкцію з виготовлення вибухівки. В січні та лютому 2017 року в рамках конкурсу «Кращий клас року» проходив конкурс на кращі стінгазети соціальної тематики. За результатами конкурсу кращою стінгазетою визнано роботу учнів 5 класу, переможцями конкурсу стали: Власенко Анна, Зуєва Катя, Шапошник Анна, Блищик Артур і Матвєєв Антон. Тематика газети присвячена небезпечному впливу інтернет контенту.

Просмотров: 57 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016 Учні 5 класу Климівського НВК працюють над соціальною темою "Основи виховання соціально-свідомого, технічно-компетентного та інформаційно-розвиненого сучасного громадянина". У рамках ІІ туру конкурсу "Кращий клас року" 5 грудня 2016 року учнями 5-6 класів було проведено загальношкільну лінійку на тему "Безпечне використання інтернету", адже 4 грудня - міжнародний день інформатики. В рамках цього заходу були розглянуті правила поведінки дітей під час роботи в інтернеті та проведена інтерактивна гра "Скріпочка в інтернеті". Учні-учасники підготували стінгазету з описом основних правил поведінки в мережі та наповнили її яскравими малюнками, що пов'язані з інформатикою, а також складали казки про комп'ютер. Чудовим завершенням лінійки стало спільне виконання учнями пісенної композиції "Життя без інтернету"
Просмотров: 110 | Добавил: Адміністратор | Дата: 10.12.2016

zno 2016 Працюючи над значущим проектом «Тепло єдиної родини» у напрямку родинного виховання, 5 грудня 2016р. учні 10 класу Климівського НВК показали інсценізацію уривка з повісті І. Нечуя-Левицького «Кайдашева сім’я». Учні-аматори Якуба Валерія (Кайдашиха), Чернявська Ілона (Мотря), Малетич Мар’ян (Кайдаш), Коломієць Артем (Карпо) та Попадін Євгеній (ведучий) були справжніми акторами. Пам’ятаймо, що відродження народної духовності є однією із найважливіших умов становлення України як нації. Вічний символ українства – золотий колос пшениці, що тягнеться до чистого неба, сьогодні є символом миру, доброти, милосердя, людяності. У цьому є вся сила, святість, цінність нашої духовності.
Просмотров: 73 | Добавил: Адміністратор | Дата: 10.12.2016

zno 2016 Учні 7 класу провели свято «Сало на службі України». Школярі у рамках проекту «Кращий клас року», маючи на меті національно-патріотичне виховання, намагалися довести присутнім, що національна кухня – це те, що завжди повинно бути на першому плані кожного народу. Смачні бутерброди з салом, приправлені добрим українським гумором, переконали в цьому, надіємось, усіх.
Просмотров: 68 | Добавил: Адміністратор | Дата: 10.12.2016

zno 2016 Учні 10 класу Климівського НВК працюють над значущим проектом «Тепло єдиної родини», напрямок – родинне виховання. У рамках ІІ туру конкурсу "Кращий клас року" 14 листопада 2016 року ними було проведено святкову загальношкільну лінійку «Зірки не падають їм з неба, ідуть зірки у небеса», присвячену 65-ій річниці з дня народження Великого Артиста, прекрасної Людини Назарія Яремчука, який мав унікальний талант, був справжнім митцем сучасної української пісні. Метою заходу було ознайомитися із життєвим шляхом Назарія Яремчука, його пісенною творчістю у напрямку родинного виховання, розвивати почуття вдячності батькам за виховання, виховувати любов до рідної землі, української пісні, віру в добре майбутнє. У родині Яремчуків завжди шанували народні традиції. Саме родина, де співали всі, прищепила Назарію любов до народної пісні – до неї він буде звертатися все своє життя. Він співав нам про родину, про батьківську смерекову хату, про мамину світлицю, про писанку. Він просив нас не погасити тієї не баченої оком свічки, що горить у душі, - свічки любові до своєї землі, до батьків.
Просмотров: 72 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

zno 2016 З 21-25 листопада у Климівському НВК пройшов тиждень Скорботи, присвячений 83-річчю Голодомору 1932 – 1933 рр. на Україні. Відбулись: загальношкільна лінійка «Дзвони памʼяті», виховні години у класах «Голодомор на Україні», зустріч з очевидцем трагедії , старожилом села Климівки ,Стоногою Іваном Семеновичем. Бібліотекар з учнями оформили стенд до 83-ї річниці Голодомору 1932 – 1933 рр. на Україні. До цієї дати членами загону «Пам»ять» та вчителями була проведена пошукова робота «Голодний рік – голодний вік». Голодомор на Україні 1932-1933 рр.», здійсненні записи спогадів очевидцями трагедії. Учні Климівського НВК поклали квіти до пам»ятного знаку жертв Голодомору та політичних репресій.
Просмотров: 56 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

1 2 3 4 »