Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
zno 2016 До уваги абітурієнтів 2019 року З 08 січня по 31 січня 2019 року триває реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання 2019 року. На веб-сайті Харківського центру оцінювання якості освіти в розділі «Пробне ЗНО» розміщено ПРОГРАМУ РЕЄСТРАЦІЇ.
Просмотров: 4 | Добавил: Адміністратор | Дата: 16.01.2019

zno 2016 На виконання листа відділу освіти, молоді та спорту Карлівської РДА в Климівському НВК відбулися наступні заходи: - підготовка пошукової роботи «У пам'ять про скорботний 33-й». - записи спогадів. - виставка матеріалів про Голодомор - виховні години по класах «Голодомор на Україні» - перегляд відеофільму «Спогади…….» - семінар «Голгофа голодної смерті» 8-10 кл. - вшанування пам»яті жертв Голодомору. Покладання квітів до Пам»ятного знаку.
Просмотров: 18 | Добавил: Адміністратор | Дата: 11.12.2018

zno 2016 У листопаді 2018 року учні середніх і старших класів Климівського НВК прийняли участь у прекрасному святі - Святі танцю і краси, гармонії й весняного настрою, в районному етапі танцювального фестивалю "ВАЛЬС". Команда учасників танцювального конкурсу, що представляла нашу школу, продемонструвала відмінний результат. Велика подяка тренеру - хореографу Матвієнко Наталії Володимирівні. Слова щирої вдячності висловлюють їй учні, їх батьки, класні керівники учнів-учасників. А наших талановитих дівчат та юнаків, які вибороли перемогу і продемонстрували вміння танцювати один із найпрекрасніших танців вітають учні школи, вчителі, директор школи! Ви неперевершені! Ви чудові, наполегливі, працьовиті! Ви просто чемпіони!!!
Просмотров: 11 | Добавил: Адміністратор | Дата: 10.12.2018

zno 2016 Учні 6 класу запросили всіх присутніх в Країну дружби, Чемності та Доброти. Діти розповіли як толерантно вирішувати ситуації, суперечки, розкрили перевагу добра над злом. Життя чудове, коли у людини є надійний друг - запевнили школярі.
Просмотров: 9 | Добавил: Адміністратор | Дата: 05.12.2018

zno 2016 Права і обов'язки дитини охороняються Конвенцією ООН про права дитини, чинним Законодавством України. Вільний вираз власних поглядів, переконань і думок; поглядам дітей приділяється належна увага відповідно до їх віку. Свободу отримання інформації. Свободу думки, совісті і релігії. На пошану людської гідності. Здобуття безкоштовної освіти відповідно до державних освітніх стандартів, розвиток своєї особи, своїх талантів, розумових і фізичних здібностей. Навчання в рамках державних стандартів за індивідуальним навчальним планом в порядку, визначеному Статутом школи (навчання вдома за медичними довідками). Оцінку знань і умінь навчання, отримання оцінки по кожному предмету виключно відповідно до своїх знань і умінь. Завчасне повідомлення про терміни і об'єм контрольних робіт відповідно до графіка. Об'єм часу на виконання обов'язкової частини домашнього завдання не повинен перевищувати 50% об'єму виконаної роботи на уроці з відповідного предмета. Участь в культурному житті школи, в заходах. Участь в управлінні освітньою установою в порядку, визначуваному Статутом школи. Пільги і матеріальну допомогу відповідно до діючих норм. Створення різних суспільних об'єднань, якщо вони не суперечать Статуту школи. Використання права екстернату, домашнього навчання, дострокової здачі іспитів. Відкритий вислів своєї думки про якість освітнього процесу на Раді школи, засіданні комісії з прав дитини. Внесення пропозицій про зміни в освітній діяльності школи в затвердженому порядку. Використання для виступів засобів масової інформації школи, видання газет, рукописних журналів. Право знати про одержані оцінки, як за усні, так і за письмові роботи. Право бути вислуханим.
Просмотров: 6 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.12.2018

zno 2016 В нашій школі учні 9 класу організували цікаве, яскраве і смачне дійство - Свято Гарбуза, в якому взяла участь вся шкільна громада. Тут була і виставка казкових і фантастичних виробів з гарбуза, і презентація гарбузових страв. Фестиваль на честь гарбуза у школі проводиться вже далеко не вперше і точно не в останнє.
Просмотров: 7 | Добавил: Адміністратор | Дата: 22.11.2018

zno 2016 16 листопада учні Климівського НВК приєдналися до відзначення Міжнародного дня толерантності, який було проголошено у 1995 році за рішенням ЮНЕСКО. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. Діти нашої школи взяли активну участь у виготовленні листівок із своїм баченням поняття толерантності. Учні 5 класу підготували чудову віртуальну екскурсію до "Країни Дружби, Співчуття і Порозуміння". Класні керівники 1- 11 класів провели години спілкування «Всі ми різні, але всіх нас єднає добро». З учнями 9-10 класів проведено диспут «Толерантність як терпимість до чужих думок, вірувань, поведінки».
Просмотров: 9 | Добавил: Адміністратор | Дата: 16.11.2018

zno 2016 Із початком сезону на водойму близько села прилетіли лебеді. Кілька цих птахів граціозно плаває вздовж річки, а місцеві мешканці їх мають за своїх. Лебеді вже звикли до людей, не бояться близько підходити і брати корм. Особливо раді цим птахам учні, їм дуже подобається підгодовувати їх хлібними виробами. Птахам у нас схоже теж подобається. Тож маємо подбати про них!
Просмотров: 9 | Добавил: Адміністратор | Дата: 12.11.2018

zno 2016 Відзначаючи День писемності, учні нашого навчального закладу 9 листопада 2018 року провели захід "Мова - ДНК нації". Пролунали вірші, присвячені рідній мові, із цікавістю пройшов конкурс "Як ти знаєш правила української". До учнів завітав Лепетун, який "перевірив" грамотність школярів, відзначив переможців.
Просмотров: 9 | Добавил: Адміністратор | Дата: 09.11.2018

zno 2016 День учителя це свято не лише тих людей, які працюють на освітянській ниві. Воно для всіх, бо немає в світі людини, яка б з теплотою і усмішкою не згадала свого вчителя. В цей день до школи йдуть із квітами не лише учні, а й їхні батьки, матері, дідусі й бабусі, які теж колись були школярами… Цього осіннього сонячного дня і до нашої школи завітало багато гостей. Учні школи також підготували своїм учителям святковий подарунок концерт, на якому педагоги ще раз пересвідчились, яких талановитих дітей вони навчають. Адже наші вихованці вміють і танцювати, і співати, і декламувати вірші. А скільки посмішок, добрих слів, квітів… Цього не злічити!.. Ні, все-таки прекрасна професія вчитель!
Просмотров: 8 | Добавил: Адміністратор | Дата: 24.10.2018

1 2 3 ... 10 11 »