Климівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів-дошкільний навчальний заклад"
Ланнівської сільської ради Полтавського району Полтавської області
До Уваги батьків майбутніх першокласників!
У Климівському НВК з 30 квітня по 30 червня 2020 року оголошено набір до першого класу. Режим прийому документів організовано електронною поштою kl_school@ukr.net та особисто адміністрацією закладу освіти після закінчення карантину.

Документи, які необхідно подати в заклад для зарахування:
1. Заява одного з батьків дитини (форма заповнюється онлайн)
2. До заяви по закінченню карантину додаються:
1) копія свідоцтва про народження дитини або документа, що посвідчує особу здобувача освіти (під час подання копії пред’являється оригінал відповідного документа);
2) оригінал медичної довідки за формою первинної облікової документації ;

* Якщо дитина не щеплена, повинні бути відповідні причини медичного звільнення, завірені довідкою Карлівської ЦРЛ. Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликають батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Невакциновані діти, за винятком тих, які мають медичні протипоказання до вакцинації, не зможуть відвідувати дитячі садки та школи з іншими учнями.
Стаття 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб» передбачає, що дітям, які не отримали щеплень за Національним календарем, відвідувати заклади освіти не дозволяється.