Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2016 » Январь » 14
zno 2016 У Климівському НВК цікаво і змістовно пройшли заходи, приурочені Дню Святого Миколая, новорічним і різдвяним святам. Ще напередодні Нового Року сталося диво - учителі закладу перетворилися на відомих казкових героїв: Бабу Ягу, Кощія Безсмертного, Сніговика, Снігуроньку, Діда Мороза, Зайчиків, Білочок. І розпочалося казкове дійство ...
7 січня - одне з найчарівніших календарних свят - Різдво, одягнувшись у традиційні костюми гурт за гуртом гайнули колядники вітати односельців. Залунали по хатах різдвяні колядки, прославляючи Ісуса Христа та бажаючи добробуту, миру, благополуччя.
Просмотров: 430 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 У листопаді та грудні в Климівському НВК відбулись акція "16 днів проти наильства" і тиждень правових знань. У ході яких були проведені цікаві заходи на правову тематику. Учні переглянули фільм "Станція призначення - життя" з наступним обговоренням "Як не стати жертвою торгівців людьми". Бібліотекар закладу підготувала тематичну вистаку з даної тематики. Класні керівники провели тренінги, анкетування, уроки активного спілкування, круглі столи, рольові ігри, засідання салону правових знань. Відбувся вечір відпочинку для старшокласників на правову тематику.
Просмотров: 421 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 6 травня 2015 р. на базі Карлівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №4 проводився районний етап дитячо-юнацької військово-спортивної патріотичної гри Українського козацтва «Сокіл Джура». Климівську ЗОШ І-ІІІ ступенів представляла команда (рій «Чайка») у складі 10 осіб: 8 дітей (Мар’ян Малетич, Артем Коломієць , Григорій Лебедєв, Максим Мухортов, Микола Приймич, Микита Котляр, Вікторія Мухортова , Наталія Малетич) та 2 керівників (Кокоша Л. Л. і Кокоша Т. Г.).
Просмотров: 1704 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Народ, держава можуть бути безсмертні тільки тоді, коли мають свою мову. (Д. Павличко)
23 лютого 2015 року в Климівській школі відбулося свято мови. Учні 5 і 9 класів разом з учителями-словесниками підготували урочисту лінійку присвячену Дню мови. Старші школярі розповіли про історію української мови. Свириденко Олександр (учень 5 кл.) прочитав власний вірш. Ще п’ятикласники інсценізували легенду про те, як Бог роздавав подарунки народам. Тож потім дівчатка заспівали пісню “Як у нас на Україні ”. Глядачі були взахваті від побаченого та почутого.
Замітку підготувала
Євтушок Наталія, учениця 5 класу
Просмотров: 412 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Відкритий урок німецької мови у 10 класі
Тема: Живопис
Підтема: Мій улюблений художник
Мета: Узагальнити та збагатити знання учнів про живопис як вид образотворчого мистецтва. Повторити вивчений лексичний та граматичний матеріал теми. Сприяти розвиткові навичок і умінь діалогічного та монологічного мовлення. Розвивати навички читання, аудіювання, письма. Виховувати естетичний смак, культуру спілкування, уміння вести бесіду, висловлювати свої думки.
Просмотров: 434 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 УЧИТЕЛЬ – ЦЕ НЕ ПРОФЕСІЯ.
УЧИТЕЛЬ – ЦЕ ПОКЛИКАННЯ.
У жовтні проводився конкурс «Учитель року» (українська мова та література, хімія, правознавство). Учителі цих дисциплін проводили відкриті заходи, де використовували інноваційні технології на всіх етапах сучасного уроку. Каленіченко Л.В., Гончарова Н.М. та Нечай В.О. – всі доклали максимально особистих сил, хисту, педагогічної майстерності, аби уроки були яскравими та незабутніми.
Просмотров: 388 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Підготовка та прийом наймолодших школярів до складу учасників Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») здійснювався за участю джур та молодих козаків школи. Вони познайомили майбутніх козачат з історією українського козацтва, з заповідями, правами та обов’язками учасників гри, вчили співати козацькі пісні та ходити похідним кроком.
Клич-девіз новоствореного козацького рою «Орлята» -
«Козак – чесна, смілива людина. Найдорожча йому – Батьківщина». Діти отримали посвідчення козачат та солодкі подарунки.
Просмотров: 506 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Тема першого уроку в 2014 – 2015 навчальному році – «Україна – єдина країна».
Україна – це щедра земля під волошковим небом, це задумливі степи, широкі поля, густі ліси та гірські вершини. Це сині озера і річки, калина край вікна, журавель у небі і соловей у лузі. Це рідний дім, дорога в школу, це рідна мова й пісня колискова, це мама й тато і вся родина. Це все наша Батьківщина, наша земля, наша Україна. Єдність держави є болючою темою для учнів 5 класу ще й тому, що в класі з’явилася дівчинка з буремного Сходу. Тож школярі записали свої бажання на «голубах миру», якою б хотіли вони бачити Україну. Крилаті вислови про любов до Батьківщини лунали на уроці патріотизму.
Закінчився урок настановчими словами класного керівника Гончарової Н.М.: «Будьте гідними своїх предків, любіть рідну землю, бережіть волю і незалежність України, поважайте свій народ і його мелодійну мову, шануйте себе і свою гідність, і шановані будете іншими».
Просмотров: 403 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Перше вересня – особливе свято. 1 вересня – День знань.
У Климівській ЗОШ І-ІІІ ст. свято пройшло урочисто, в дусі патріотизму. Хвилюючим початком є 2014 - 2015 навчальний рік для школярів, які ступають на першу сходинку свого навчання. Гості заходу й адміністрація привітали найменших членів нашої шкільної родини. Незабутнім був цей день і для одинадцятикласників. І, можливо, дивлячись на малят, вони впізнавали в них колишніх себе. Тож свято залишило теплі спогади та хороший настрій.
Просмотров: 387 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Днями в 10 класі пройшов відкритий урок з української літератури (вчитель Гончарова Н.М.).
Знайомлячись з творчістю Івана Карпенка-Карого,зокрема комедією «Мартин Боруля», учні вправлялися в акторській майстерності, роботі в групах, обговоренні життєвих ситуацій. Тож з упевненістю можна сказати, кожен урок у старшій школі – це підготовка учнів до дорослого життя.
Просмотров: 363 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 УКРАЇНСЬКА МОВА – НАША СЛАВА, ЦЕ ДЛЯ ДУМКИ – ЗОЛОТА ОПРАВА (О. ГРИБИНЮК)
Доброю традицією у Климівській ЗОШ І – ІІІ ст. стало свято Української писемності.
Тож 10 листопада на лінійку запросили сільського бібліотекаря, яка виступила з повідомленням про історію виникнення свята. Улько І.М. підготували тематичну виставку книг. А у 5 класі відбувся виховний захід «9 листопада – День писемності». Яскраве свято розпочала Гончарова Н.М. з крилатих висловів відомих людей про рідну мову. Учні з цікавістю переглянули тематичний відеоролик, послухали вірші. І в черговий раз переконалися, що скарбниця нашої мови надзвичайно багата. Потім найцікавіше, на думку дітей, - змагання дівчаток із хлопчиками аби довести, хто ж із них краще знає українську мову. Закінчився конкурс перемогою дружби та емоційним задоволенням усіх присутніх.
Просмотров: 398 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 ІСТОРИКО-КРАЄЗНАВЧИЙ МУЗЕЙ ПРИ КЛИМІВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ ступенів є осередком освіти і виховання, який сприяє формуванню молодого покоління національної свідомості, свого народу, забезпечення духовної єдності і поколінь і призначений для вивчення, збереження та використання пам»яток природи матеріальної і духовної культури.
Адреса: с.Климівка, вул. Кооперативна, 12, тел. 97-5-40
Дата заснування - 10 лютого 1987 року.
Керівник – Нечай В.О. , вчитель історії та географії .

Просмотров: 392 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 На виконання соціальних ініціатив Президента України щодо популяризації здорового способу життя, залучення дітей до занять фізичною культурою та спортом, в загальноосвітніх школах району проведена акція «Молодь за здоровий спосіб життя». Мета проведених заходів – проведення роз’яснювальної роботи щодо боротьби зі шкідливими звичками, тобто, щоб бути здоровим і дотримуватися здорового способу життя, треба весь час докладати зусиль. В рамках підготовки всі учасники акції підготували власні інформаційні буклети, календарі, стінгазети відповідної тематики.
Просмотров: 451 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 З 6 по 10 жовтня у Климівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тематичний тиждень російської мови та світової літератури.
Метою тематичного тижня передбачено:
- підвищити інтерес учнів до російської мови та світової літератури;
- виховати повагу до літературних та культурних традицій різних народів світу;
- навчати самостійно працювати з додатковою літературою;
- формувати естетичні смаки.
Всі заходи були присвячені російській мові та світовій літературі, і девізом тижня були слова:«... Без овладения русским языком человек не способен постигать красоты литературы, а без литературы он не может вполне овладеть русским языком».
Просмотров: 348 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 1. Честь і добре ім’я для козака дорожчі за все.
2. По тобі судять про все козацтво і народ твій.
3. Козаки всі рівні у правах
4. Будь працьовитий, не ледарюй.
5. Служи вірно своєму народу.
6. Дотримуйся слова.
7. Поважай старших.
8. Живи за звичаями свого народу.
9. Завжди виручай товариша.
10.Бережи свою сім'ю. Служи їй прикладом.
Просмотров: 422 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016

zno 2016 Постійно працюємо над вдосконаленням свого фізичного розвитку, беремо участь у роботі секцій фізичної культури та спорту; оволодіваємо програмними вимогами із фізичного виховання джур козацьких: вчимося метати на відстань і в ціль м’яч, гранату; стріляємо з пневматичної гвинтівки.
Були активними учасниками змагань «Козацькі забави» до Дня українського козацтва, який, відповідно до указу Президента України, святкують 14 жовтня, в день Покрови Пресвятої Богородиці, покровительки українського козацтва. Частина фото зроблена під час зустрічі з відомими спортсменами-гирьовиками, випускниками Климівської школи Коломійцем О. та Бобієвим Є.
Просмотров: 420 | Добавил: Адміністратор | Дата: 14.01.2016