Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2016 » Ноябрь » 28
zno 2016 Учні 10 класу Климівського НВК працюють над значущим проектом «Тепло єдиної родини», напрямок – родинне виховання. У рамках ІІ туру конкурсу "Кращий клас року" 14 листопада 2016 року ними було проведено святкову загальношкільну лінійку «Зірки не падають їм з неба, ідуть зірки у небеса», присвячену 65-ій річниці з дня народження Великого Артиста, прекрасної Людини Назарія Яремчука, який мав унікальний талант, був справжнім митцем сучасної української пісні. Метою заходу було ознайомитися із життєвим шляхом Назарія Яремчука, його пісенною творчістю у напрямку родинного виховання, розвивати почуття вдячності батькам за виховання, виховувати любов до рідної землі, української пісні, віру в добре майбутнє. У родині Яремчуків завжди шанували народні традиції. Саме родина, де співали всі, прищепила Назарію любов до народної пісні – до неї він буде звертатися все своє життя. Він співав нам про родину, про батьківську смерекову хату, про мамину світлицю, про писанку. Він просив нас не погасити тієї не баченої оком свічки, що горить у душі, - свічки любові до своєї землі, до батьків.
Просмотров: 337 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

zno 2016 З 21-25 листопада у Климівському НВК пройшов тиждень Скорботи, присвячений 83-річчю Голодомору 1932 – 1933 рр. на Україні. Відбулись: загальношкільна лінійка «Дзвони памʼяті», виховні години у класах «Голодомор на Україні», зустріч з очевидцем трагедії , старожилом села Климівки ,Стоногою Іваном Семеновичем. Бібліотекар з учнями оформили стенд до 83-ї річниці Голодомору 1932 – 1933 рр. на Україні. До цієї дати членами загону «Пам»ять» та вчителями була проведена пошукова робота «Голодний рік – голодний вік». Голодомор на Україні 1932-1933 рр.», здійсненні записи спогадів очевидцями трагедії. Учні Климівського НВК поклали квіти до пам»ятного знаку жертв Голодомору та політичних репресій.
Просмотров: 263 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

zno 2016 4 листопада 2016 року відбулася зустріч учнів Климівського НВК з 6-кратним чемпіоном кубка України, 3-кратним срібним призером чемпіонату світу, 2-кратним чемпіоном світу з гирьового спорту Коломійцем Олегом Валерійовичем. Нещодавно він повернувся з найвищою нагородою з чемпіонату світу який відбувся у Казахстані в місті Актобе. Зустріч пройшла настільки цікаво, що діти навіть незчулися, як минув запланований на зустріч час. Олег Валерійович поділився не тільки враженнями від останніх змагань але і розповів про свій шлях до нього, починаючи ще зі шкільних років. Акцентував увагу на значенні в житті людини мати мету і наполегливо іти до неї. Відповів на багато поставлених йому запитань, як з боку учнів так і з боку вчителів. "Мені було приємно бачити вражаючі переміни в людині, яку я пам’ятаю ще з 5-річного віку і своїм учнем, говорила класний керівник 8-го класу Каленіченко Людмила Вікторівна.- Не дивлячись на всі свої досягнення і титули, Олег залишився скромною людиною, простою у спілкуванні, яка не втратила зв'язок з рідним селом, а навпаки, наголошує на тому, що для нього це найрідніше місце на Землі, за яке у нього болить душа, бо він бажає селу, в якому народився і де проживають його рідні, кращої долі і вірить в те, що такий час для нього настане." Вітаємо від щирого серця нашого односельця і бажаємо йому міцного здоров’я, сімейного затишку (Олег має дружину і двоє синів) і подолання нових спортивних вершин!
Просмотров: 391 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

zno 2016 У нашому навчальному закладі відбулися заходи з нагоди Дня Гідності та Свободи. Пройшла загальношкільна лінійка, інформаційне повідомлення «День Гідності та Свободи України», уроки активного спілкування, перегляд відео(фільмів, роликів)про Героїв Небесної Сотні, Героїв та учасників АТО, про Голодомор, Бабин Яр, російсько – українську війну. Учні та вчителі школи оформили стенд на дану тематику та тематичну виставку. Відбулися зустріч воїном АТО Брижником Віталієм та акція «Учасники АТО - поруч».
Просмотров: 218 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016

zno 2016 У Климівському НВК  до  Міжнародного Дня Толерантності  був проведений захід на тему «Толерантність як запорука людяності» . Учні розповідали про проголошення і затвердження дня Толерантності. Ознайомили з поняттям , ознаками толерантної людини. Цитували вислови відомих людей про толерантність, закликали учнів бути терпимими до інших, поважати старших, поводити себе гідно.
Просмотров: 287 | Добавил: Адміністратор | Дата: 28.11.2016