Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2017 » Март » 03

zno 2016 Відповідно до річного плану роботи школи на 2016-2017 рік та з метою виявлення найбільш згуртованих і творчих класних колективів – лідерів школи, підвищення творчого потенціалу учнів, розвитку класного і шкільного самоврядування класніколективи Климівського НВК проиймали участь в соціальних проектах різноманітного спрямування. Найкращих результатів у своєму проекті досягли учні 5 класу з темою "Безпечне користування Інтернетом"


Під час конкурсу учні приймали участь:
- у підготовці відкритого загальношкільного заходу;
Інтернет – це частина твого життя? Зроби його безпечним!
Сценарій загальношкільної лінійки
- підготовці тематичної стінгазети;
Конкурс стінгазет "Безпечний інтернет" 5 клас
- проведенні статистичного дослідення школярів;
Анкета для досліджень
- підготовці тематичної пісні.
Не можу уявити життя без інтернету.
Пісня у виконанні учнів 5 та 6 класів Климівського НВК

Просмотров: 290 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016В рамках проекту "Безпечний інтернет" необхідно провести анкетування і зясувати рівень проінформованості батьків про особисті захоплення своїх дітей в соціальних мережах. Сумна кримінальна статистика свідчить, що зростання агресивної поведінки молоді безпосередньо пов'язана із систематичним переглядом сайтів в мережі Інтернет, які демонструють злочинні, агресивні дії (про вбивства, побиття та знущання над людьми в найдрібніших деталях). Самостійний перегляд такого змісту матеріалу міцно осідає в психіці молодої людини і які вона зробить висновки після перегляду - ніхто не знає.

Просмотров: 326 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016Ми живемо в епоху інформаційних технологій, які увійшли у життя кожного з нас. Кожний шостий житель Землі регулярно працює у Всесвітній мережі, а в розвинутих країнах її колапс може призвести до колапсу цивілізації. Електронною павутиною користується Сьогодні кожен п'ятий українець. Зважаючи на те, що більшість користувачів інтернет-мережі є молоді люди то можна припустити що відсоток користувачів уже в наступному десятилітті зросте більш ніж у два рази. Розвиток сучасної глобальної мережі Інтернет дав поштовх для розвитку у різного виду страхів дітей та їхніх батьків. Дорослі, не завжди маючи досвід спілкування в мережі, щонайменше, стривожені доступом своїх чад до цієї «темної та страшної мережі». Ніхто не заперечуватиме, що тепер Інтернет відіграє важливу роль у житті людей. Просто вражає, скільки часу у нас забирає Інтернет.

Просмотров: 351 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017

zno 2016Публікації про шкідливий вплив на здоров'я дітей комп'ютерної техніки ще можна зустріти в засобах масової інформації, але мало хто порушує питання негативного впливу на не сформовану дитячу психіку відео - та фотоматеріалів сумнівного характеру, якими переповнений Інтернет. Ні для кого не секрет, що там безкоштовно можна знайти інформацію будь-якого змісту, навіть інструкцію з виготовлення вибухівки. В січні та лютому 2017 року в рамках конкурсу «Кращий клас року» проходив конкурс на кращі стінгазети соціальної тематики. За результатами конкурсу кращою стінгазетою визнано роботу учнів 5 класу, переможцями конкурсу стали: Власенко Анна, Зуєва Катя, Шапошник Анна, Блищик Артур і Матвєєв Антон. Тематика газети присвячена небезпечному впливу інтернет контенту.

Просмотров: 315 | Добавил: Адміністратор | Дата: 03.03.2017