Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2019 » Февраль » 13
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Головними завданнями музею є: - розширення і поглиблення загальноосвітньої підготовки дітей та учнівської молоді засобами позакласної роботи; - розвиток творчих інтересів дітей; - удосконалення навиків пошукової та дослідницької роботи; - формування в молодого покоління розуміння нерозривного зв’язку минулого, сучасного і майбутнього; - вивчення пам’яток історії, культури та природи рідного краю. Наш музей проводить таку роботу: - створює і поповнює експозиції та виставки; - проводить освітньо-виховну роботу серед учнівської молоді; - організовує облік музейних предметів, забезпечує їх збереження. Згідно плану роботи музею, його діяльність спрямована на: - розвиток та удосконалення матеріальної бази музею; - збагачення знань учнів про національні традиції та звичаї рідного краю; - проведення екскурсійної роботи. З метою ознайомлення дітей з культурою, побутом, традиціями та звичаями всіх етнічних груп у музеї зібрано старовинні речі зібрані вихованцями Климівського НВК. Дані експонати відображають культурні традиції та побут місцевих жителів. Також у шкільному музеї розміщені фотографії давніх літ із сімейних альбомів жителів села. Відвідувачі музею мають змогу побачити вигляд вулиць рідного села на початку ХХ століття. Шкільний музей – це осередок духовного розвитку дітей та збереження народних традицій. Важливим чинником виховної роботи музею із дітьми є тісна співпраця учнівського та педагогічного колективів з місцевою громадою. До роботи з учнями школи залучаються мешканці села, які під час зустрічей з вихованцями навчального закладу, розповідають їм про народні звичаї та обряди. Також у приміщенні музею проводяться виховні заходи з народознавства, уроки з історії та літератури.
Просмотров: 125 | Добавил: Адміністратор | Дата: 13.02.2019

Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
З метою популяризації знань з українознавства, рідної мови та літератури, а також всебічного розвитку особистості школяра проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник». У даному випробуванні діти мали змогу перевірити власну ерудицію та знання з українознавства, мови та літератури. Вітаємо переможців.
Просмотров: 132 | Добавил: Адміністратор | Дата: 13.02.2019