Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2019 » Март » 28 » Кращий клас року 2019
01:00
Кращий клас року 2019
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Переглянути повний текст новини і фотоматеріали Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
У Климівському НВК завершився шкільний конкурс – «Кращий клас року». Він сприяв виявленню творчих ідей учнів, самореалізації особистості школярів, згуртованості учнівського колективу як групи однодумців. Класи нашої школи – це маленькі сім’ї, у яких і радощі, і невдачі – навпіл. Це колективи-шукачі, які прагнуть до всього нового, прогресивного. Це уроки й свята, олімпіади й конкурси, вечори й екскурсії, спортивні змагання та мандрівки. Протягом навчального року у нашій школі тривала напружена творча боротьба учнівських колективів. Учні складали твори, створювали малюнки та плакати, готували художні номери, веселі смішинки, дружні девізи, танці… Як справжні штурмани, вони прокладали шлях до перемоги. Усі класні колективи намагалися представити свій клас якомога яскравіше та цікавіше. Конкурс проходив у два тури. Переможці першого визначилися за найбільшою кількістю балів, отриманою за даними критеріями: 1. Рівень навчання учнів (уроки, предметні олімпіади, конкурси). 2. Правова компетентність учнів (паління, правопорушення, дисципліна). 3. Оцінювання шкільної форми. 4. Фізкультура і спорт. 5. Оформлення класних кімнат. 6. Стан щоденників та підручників. Переможці другого туру визначилися за результатами колективних творчих справ (тематична газета, лінійка, виховна година) За час проведення другого етапу відбулись конкурс тематичних газет, лінійок та такі виховні заходи від кожного класу-учасника:
5 клас – «Толерантність» - класний керівник – Білецька Т.В.(Улько І.М.);
6 клас- «Подорож у країну дружби й доброти» - класний керівник – Євтушок С.І.;
7 клас – «З Україною в серці» - класний керівник – Коломієць О.М.;
8 клас – «Зустріч з прекрасним» - класний керівник – Власенко С.М.;
9 клас - «Гумор - невід»ємна риса українців» - класний керівник – Мандибула Г.А.;
10 клас – «Щоб хліб, як сонце, сяяв на столі» - класний керівник – Каленіченко Л.В.;
11 клас –«Я маю право!» - класний керівник - Нечай В.О.
У березні 2019 року у закладі відбулося вручення грамот класам-переможцям шкільного етапу конкурсу «Кращий клас року» першого та другого турів. Перше місце у першому турі серед учнів 5-8 класів виборов учнівський колектив 7 класу, а серед учнів 9-11 – 9 клас. У другому турі перемогу отримали 5 та 11 класи.
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглянути повний текст новини і фотоматеріали
Переглядів: 138 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0