Климівський НВК
Карлівської районної ради Полтавської області
Головна » 2016 » Январь » 14 » Тиждень російської мови та світової літератури
21:31
Тиждень російської мови та світової літератури
zno 2016 З 6 по 10 жовтня у Климівській ЗОШ І-ІІІ ступенів проходив тематичний тиждень російської мови та світової літератури.
Метою тематичного тижня передбачено:
- підвищити інтерес учнів до російської мови та світової літератури;
- виховати повагу до літературних та культурних традицій різних народів світу;
- навчати самостійно працювати з додатковою літературою;
- формувати естетичні смаки.
Всі заходи були присвячені російській мові та світовій літературі, і девізом тижня були слова:«... Без овладения русским языком человек не способен постигать красоты литературы, а без литературы он не может вполне овладеть русским языком».
Погортаємо календар цього тижня у школі:
Понеділок
Тиждень розпочався тематичною загальношкільною лінійкою, на якій школярі ознайомилися з тематикою тижня та отримали завдання для кожного класу. Відповідно було оформлено куточки в коридорах школи, у бібліотеці, у кабінеті російської мови та світової літератури. Цього дня переглянули та обговорили фільм за твором Елеонор Портер «Поліанна» з наступним завданням: написати «Лист дівчинці Поліанні».
Вівторок
Для учнів з 1 по 11 класи цікаво проходили «Ігрові перерви». На кожній із них були проведені конкурси, вікторини, брейн-ринги. І на завершення – приємний сюрприз: перегляд мультфільмів для учнів 1-6 класів.
Середа
Цього дня відбувся конкурс на кращу літературну газету про життя тиа творчість російських письменників.
Четвер
На конкурсі дикламаторів поезії, присвяченому тижню російської мови та світової літератури, звучали уривки з роману у віршах О. С. Пушкіна «Евгений Онегин», вступу до поеми «Руслан и Людмила», вірш «Бахчисарайский дворец», вірші М. Ю. Лермонтова «К морю», «Тучи», «Парус», байки І. А. Крилова «Квартет», «Слон и Моська» і ін...
П’ятниця
Цього дня відбувся конкурс інсценізацій російських пісень. Це були як народні, так і сучасні твори, адже пісня жити і радіти нам допомагає, вона об’єднує звуками, зачаровує своєю красою. Протягом дня діти мали змогу побувати на «Веселой ярмарке» і взяти в ній активну участь, продаючи свої кондитерські вироби.
У ці святкові дні школи ми не маємо права ні на мить забувати про потреби наших воїнів, які перебувають у зоні АТО. Тому представники Ради старшокласників ініціювали збір коштів у «Скриньку допомоги», які передали родинам, чиї сини захищають нашу Батьківщину сьогодні.
І на завершення тижня прозвучала патріотична пісня групи «Ляписа Трубецкого» «Воины света» у виконанні учнів 10 класу.
Переглядів: 341 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0